بازگشت به صفحه اصلی

Discord Community Guidelines
توجه :
این قوانین کلی میباشد و حاکم بر تمام کامیونیتی های دیسکورد است و برای اطمینان از ایجاد لحظاتی عالی برای همه افراد ایجاد شده است.

لذا هر سرور نیز قوانین جداگانه ای دارد ، پس اجرای قوانین و مقررات درکارهای مختلف برای ما بسیار اهمیت دارد ، لطفا پایبند بمانید

توضیح موارد مجاز و غیرمجاز و قوانین سرورهای دیسکورد و مجازات ناسازگاری ها

اشتراک حساب:

    شما فقط مجاز به داشتن یک حساب کاربری ثبت شده در سرور Discord هستید که تنها مالک آن هستید. شما مجاز نیستید که افراد دیگر بتوانند به حساب شما دسترسی پیدا کنند.

    مجازات: ممنوعیت دائمی.بی احترامی مدیر:

    شما مجاز به احترام و آزار و اذیت مدیران نیستید. سرپرستان در اینجا هستند تا سرور را تعدیل کرده و قوانین را اعمال کنند. با احترام با آنها رفتار کنید ، ناامیدی خود را از آنها دور نکنید.

    مجازات: منع موقت ، دائمی برای تکرار جرم.


 

گشت و گذار در فضا:

    Astroturfing به عنوان هر نوع ارسال با نیت سو ill هدف با هدف ایجاد تردید و ایجاد اختلال در جامعه تعریف می شود ، معمولاً به عنوان ابزاری برای بی اعتبار کردن سرور و بدرقه مردم است.

    مجازات: ممنوعیت دائمی.


ممنوعیت فرار:

    اگر شما ممنوع شده باشید ، می توانید از طریق انجمن درخواست تجدید نظر کنید. هرگونه تلاش برای دور زدن این ممنوعیت با ساختن حساب های جایگزین / جایگزین ، مجازات سخت تری به دنبال خواهد داشت.

    مجازات: ممنوعیت دائمی.


 

آشکار کردن محتوای IRL:

    شما مجاز به ارسال اطلاعات ، رسانه ها و یا هرگونه محتوای مربوط به زندگی واقعی شخص دیگری بدون اجازه فرد مذکور نیستید.

    مجازات: ممنوعیت دائمی.


تبلیغات سرور:

    شما مجاز به تبلیغ و تبلیغ سرور یا انجمن دیگری از طریق کانال Discord نیستید ، که شامل فیلم ها ، تصاویر ، آدرس های IP ، دعوت های Discord ، وب سایت ها و غیره است.

    مجازات: ممنوعیت اجتماع.


فیشینگ و کلاهبرداری:

    هر نوع اقدام جعلی در ارسال پیوندهایی که ادعا می شود از شرکت های معتبری است به منظور ترغیب افراد به افشای اطلاعات شخصی یا سود مالی کاملاً ممنوع است.

    مجازات: ممنوعیت اجتماع.اجتناب از مجازات:

    اگر هر مدیر یا مجری با شما روبرو شود یا صامت شما را برطرف کند ، برای جلوگیری از مواجهه با این موارد ، مجاز به ترک سرور نیستید. در صورت بیصدا کردن ، این امر به اتصال مجدد سرور برای حذف نادیده گرفتن نیاز دارد.

    مجازات: ممنوعیت موقت.محتوای نامناسب:

    شما نباید هیچ رسانه NSFW ، گرافیکی ، پورنوگرافی ، نژادپرست و غیره را در سرور ارسال کنید. اگر رسانه مربوطه ای وجود دارد که مربوط به یک بحث مداوم و مناسب باشد ، از کد اسپویلر برای مخفی کردن آن استفاده کنید.

    مجازات: صامت ، منع موقت اگر عمداً تکرار شود.


آزار و اذیت بازیکن:

    شما مجاز نیستید که هر بازیکنی را هدف قرار دهید و آنها را به هیچ وجه مورد آزار و اذیت و آزار و اذیت قرار دهید ، چه با استفاده از پیام مستقیم یا ارتباط صوتی.

    مجازات: منع موقت ، دائمی برای تکرار جرم.


افشای اطلاعات محرمانه:

    شما نباید اطلاعات محرمانه مربوط به سرور را از طریق سرور Discord ، بدون در نظر گرفتن اطلاعات IC یا OOC ، فاش کنید. اگر با هرگونه اطلاعات غیرمجاز روبرو شدید ، برای بحث بیشتر باید با ناظم یا مدیر تماس بگیرید.

    مجازات: ممنوعیت موقت.


آب بندی:

    Sealioning نوعی ترولینگ است که متشکل از درخواستهای بیهوده یا پرسیدن سوالات بی فایده است که شخص قبلاً پاسخ آن را می داند ، جایی که ترول تظاهر به مدنیت و صداقت را حفظ می کند.

    مجازات: صامت ، منع موقت اگر عمداً تکرار شود.


رفتار سمی:

    شما مجاز نیستید رفتاری را که به منظور ایجاد مزاحمت برای بازیکن یا جامعه دیگر از طریق پخش پیام های نفرت انگیز یا آزار دهنده در تلاش برای پایین آوردن فرد / افراد گفته شده است ، به تصویر بکشید.

    مجازات: منع موقت ، دائمی برای تکرار جرم.


پیمایش:

    شما مجاز به ارسال هرگونه پیام یا محتوای اضافی نیستید که هدف آن ناراحتی عمدی کسی ، ایجاد مسئله یا تحریک پاسخ عصبانی از او باشد ، معمولاً برای سرگرمی شخصی.

    مجازات: صامت ، منع موقت اگر عمداً تکرار شود.نام نامناسب:

    نام شما (نام مستعار) در Discord نباید حاوی هرگونه متن نامناسب نفرت انگیز ، نژادپرستانه ، جنسی ، پورنوگرافی ، هدفمند یا کاملاً نامناسب باشد.

    مجازات: هشدار ، در صورت تکرار عمدی ممنوعیت موقت.


مکالمه غیر فارسی و انگلیسی:

    San Andreas Roleplay یک پلتفرم فقط فارسی و انگلیسی است و از این رو انتظار می رود که شما از زبان گفته شده فقط در چت استفاده کنید. اگر می خواهید در زبان محلی خود با کسی مکالمه کنید ، در عوض برای او پیام مستقیم ارسال کنید.

    مجازات: هشدار ، در صورت تکرار بی صدا.


درخواست نقش های نامعتبر:

    شما نباید نقش هایی را بخواهید که شما مجاز یا مجاز به آنها نیستید ، یا سعی کنید هر مدیر یا مجری را فریب دهید تا یک نقش نامعتبر به شما بدهد.

    مجازات: هشدار ، در صورت تکرار بی صدا. ممنوعیت موقت برای فریب.


هرزنامه / سیل:

    شما مجاز نیستید چندین پیام گپ را بدون اینکه حاوی محتوای معتبر / مرتبط باشد به عقب برگردانید ، یا پیام مشابه را بارها و بارها کپی و پیست کنید.

    مجازات: صامت ، در صورت تکرار ممنوعیت موقت.


پینگ غیر مفید:

    از قابلیت @ برای پینگ کردن همه یا افراد خاص به دلایل بی اهمیت / بی فایده یا صرفاً برای آزار دادن آنها استفاده نکنید.

    مجازات: هشدار ، اگر عمدی بی صدا باشید